Opinie o płytach Krzysztofa Klenczona wydanych przez Kameleon Records

Do Kameleona napływa coraz więcej przemiłych maili dotyczących naszego wydania płyt Krzysztofa Klenczona.

Oto kilka z nich:

‘Wydawnictwa na najwyższym światowym poziomie. Wielkie słowa uznania za pomysł i trud włożony w wydanie tych płyt. Przyznam, że nie spodziewałem się tak fajnego wydania nagrań Klenczona’.

‘Wydawnictwa są znakomite – pod względem staranności wydania, skrupulatności reprodukcji, dokumentacji fotograficznej. U nas w Polsce jest to rzadko spotykany poziom – 100% profesjonalizmu. Wszystko tak jak potrzeba, a nawet lepiej – gratulacje!’

‘The Complete Recordings 1970-1972’ to najpiękniejsze wydanie w dziejach polskiej fonografii ery CD. Nikt tego wydania nie przebije, chyba że sami tego dokonacie. Muzycznie też jestem zachwycony. Tchnęliście w te nagrania nowe życie. Utwory z LP brzmią tutaj znakomicie i biją na głowę wszystko to, co było dotychczas wydane. Jakoś udało się wam idealnie dobrać proporcje poszczególnych podzakresów i brzmi to niezwykle blisko nagraniom z oryginalnego winylu. Także wszystkie nagrania radiowe brzmią bardzo dobrze, naturalnie, muzykalnie i nie męczą. A to jak udało się wam odrestaurować jedno nagranie z pocztówki dźwiękowej i uzyskać taki dźwięk to doprawdy wzbudza szacunek i uznanie’.

‘Rewelacja. Materiał zebrany na płytach jest precyzyjny i wysokiej jakości. Wspaniałe wprowadzenie na obu płytach, wszystkie szczegóły podane z matematyczną dokładnością. Doskonałe opisy piosenek i fotki. Dla każdego kolekcjonera Krzysztofa Klenczona to fantastyczny materiał i będę go polecał wszystkim. Na pewno zadowoli nawet najwybredniejszych fanów Krzysztofa Klenczona’.

Wszystkich oczekujących na przesyłki informujemy, że nowa partia płyt grupy Old Breakout właśnie do nas dotarła. Tym samym wszystkie zaległe zamówienia zostaną wysłane zaraz po weekendzie. W okresie 20 czerwca-15 września przechodzimy na tryb wakacyjno-urlopowy. W tym czasie wysyłki będą się odbywać raz na 7-10 dni.
+