Opinie o płytach Krzysztofa Klenczona wydanych przez Kameleon Records

Do Kameleona napływa coraz więcej przemiłych maili dotyczących naszego wydania płyt Krzysztofa Klenczona.

Oto kilka z nich:

‘Wydawnictwa na najwyższym światowym poziomie. Wielkie słowa uznania za pomysł i trud włożony w wydanie tych płyt. Przyznam, że nie spodziewałem się tak fajnego wydania nagrań Klenczona’.

‘Wydawnictwa są znakomite – pod względem staranności wydania, skrupulatności reprodukcji, dokumentacji fotograficznej. U nas w Polsce jest to rzadko spotykany poziom – 100% profesjonalizmu. Wszystko tak jak potrzeba, a nawet lepiej – gratulacje!’

‘The Complete Recordings 1970-1972’ to najpiękniejsze wydanie w dziejach polskiej fonografii ery CD. Nikt tego wydania nie przebije, chyba że sami tego dokonacie. Muzycznie też jestem zachwycony. Tchnęliście w te nagrania nowe życie. Utwory z LP brzmią tutaj znakomicie i biją na głowę wszystko to, co było dotychczas wydane. Jakoś udało się wam idealnie dobrać proporcje poszczególnych podzakresów i brzmi to niezwykle blisko nagraniom z oryginalnego winylu. Także wszystkie nagrania radiowe brzmią bardzo dobrze, naturalnie, muzykalnie i nie męczą. A to jak udało się wam odrestaurować jedno nagranie z pocztówki dźwiękowej i uzyskać taki dźwięk to doprawdy wzbudza szacunek i uznanie’.

‘Rewelacja. Materiał zebrany na płytach jest precyzyjny i wysokiej jakości. Wspaniałe wprowadzenie na obu płytach, wszystkie szczegóły podane z matematyczną dokładnością. Doskonałe opisy piosenek i fotki. Dla każdego kolekcjonera Krzysztofa Klenczona to fantastyczny materiał i będę go polecał wszystkim. Na pewno zadowoli nawet najwybredniejszych fanów Krzysztofa Klenczona’.