Zapowiedź wyjątkowego rocznicowego BOXu Skaldów

Z okazji 50 rocznicy powstania Skaldów Kameleon Records zaplanował specjalny okolicznościowy, kolekcjonerski box (250 numerowanych egzemplarzy).

W grubym kartonowym, laminowanym pudełku (przygotowanym w stylu boxu Beatlesów mono) znajdzie się 12 katalogowych płyt Skaldów z lat 67-88 (wraz z nagraniami dodatkowymi) wydanych w formie rozkładanych, laminowanych card sleevów (na wzór japoński).

Dodatkowo w pudełku znajdą się: 13 card sleeve z drugą okładką płyty Szanujmy wspomnienia, 32 stronicowa książeczka, duży rozkładany plakat z faksymilem specjalnej dedykacji Andrzeja Zielińskiego i autografów członków zespołu oraz płyta DVD z dostępnym tylko w tym boxie filmem Jak powstali Skaldowie.

Ponieważ koszt przygotowania poligrafii jest bardzo wysoki prosimy o e-mailowe informacje od osób, które byłby zainteresowane zakupem wydawnictwa. Wszystkim zainteresowanym prześlemy szczegóły odnośnie zamówienia. O indywidualnym numerze otrzymanego boxu będzie decydować kolejność wpłat.

W przypadku zgłoszenia się mniejszej grupy chętnych niż 100, box nie zostanie wydany.

W przedsprzedaży box będzie tańszy o 50 zł.

Wszystkie zamawiane pozycje wysyłamy na bieżąco. Polecamy podwójny CD z rarytasami legendarnego Non Iron, drugą część antologii rarytasów Starszych Panów oraz pierwszą płytę z muzyką klasyczną w naszym sklepie. Prawie wszystkie winyle z naszego katalogu są teraz dostępne w pojedynczych sztukach w opcji 'Złóż ofertę'. A do tego jest jeszcze rewelacyjny, nieco eksperymentalny CD zespołu Antykwa.
+