Nowości wydawnicze

Trwa przedświąteczna ofensywa wydawnicza Kameleona. Po płytach Wojciecha Skowrońskiego i Skaldów, dwa dni temu pojawił się CD z kompletem nagrań beatowej grupy Nastolatki.

Dzisiaj z kolei ma premierę wydawnictwo Duetu Carmen Azuar-Tomasz Kaszubowski – Caminos del sur / Drogi południa, specjalizującego się w muzyce hiszpańskiej i latynoskiej. Polecamy ten bardzo profesjonalnie brzmiący i gustownie wydany krążek wszystkim, którzy poza rockiem lubią także czasem zanurzyć się w spokojniejsze, melodyjne klimaty dźwiękowe.

Zgodnie z naszymi zapowiedziami wszystkie premierowe wydawnictwa kompaktowe można przez pierwszy tydzień sprzedaży nabywać po promocyjnej, niższej cenie.

A już w przyszłym tygodniu pojawi się kolejny w katalogu Kameleona winyl, jak zwykle przygotowany w trzech wersjach: superdeluxe, deluxe i standard. Wersja superdeluxe będzie najbardziej ‚wypasionym’ z naszych dotychczasowych wydawnictw i poza kolorowym winylem znajdzie się w niej ogromny plakat, foto-insert w formacie okładki i 8 stronicowa książka – wszystko w kolorze. Pomimo niemałej ceny warto się spieszyć z zakupem ponieważ z wytłoczonych 100 egzemplarzy do sprzedaży trafi tylko 75 sztuk. Materiał muzyczny zachwyci każde ‚rockowe’ ucho.

Wciąż obowiązują nasze świąteczno-noworoczne promocje na pakiety płyt CD i LP oraz szansa na zakup dawno wyczerpanych winyli, których pojedyncze egzemplarze odnaleźliśmy w naszym magazynie.

Zgodnie z zapowiedziami zakończył się okres promocyjny w naszym sklepie. Ale na kilka tytułów zdecydowaliśmy się jeszcze pozostawić naprawdę potężne obniżki. Niektóre płyty można teraz nabyć nawet za połowę ceny. Zapraszamy do sklepu !!!
+