SKALDOWIE – Trzy płyty winylowe na 55-lecie działalności zespołu

Ciężko w to uwierzyć, ale w tym roku przypada już 55-ta (!!!) rocznica powstania zespołu Skaldowie. Z tej okazji Kameleon postanowił przygotować jubileuszowe, winylowe edycje trzech katalogowych płyt zespołu, które nie doczekały się dotychczas wydania na tym nośniku.

Albumy Harmonia świata, Oddychać i kochać oraz Taki blues zostaną wytłoczone na PODWÓJNYCH kolorowych, transparentnych winylach, opakowane w rozkładane, laminowane okładki i wzbogacone o kilkustronicowe książki. Nakład każdego tytułu wyniesie jedynie 150 NUMEROWANYCH (!!!) egzemplarzy. O numerze, jaki otrzyma kupujący decyduje kolejność zamówień. Gwarantujemy, że wznowienia nie będzie nigdy, a więc duża wartość kolekcjonerska albumów w przyszłości jest więcej niż pewna.

Niestety nie jesteśmy w stanie udźwignąć finansowo tak kosztownego projektu. Dlatego ogłaszamy możliwość zapisów na komplet płyt. Jeżeli zbierze się 100 chętnych osób – projekt przejdzie w fazę realizacji. Jeśli nie – zrezygnujemy z wydania. Wszystkie zainteresowane osoby po złożeniu deklaracji o chęci zakupu całej serii zostaną poproszone o przedpłatę w wysokości 250 zł. Docelowo longplaye będą kosztowały po 180 zł.

Na płytach: Harmonia świata i Oddychać i kochać znajdą się utwory dodatkowe – wszystkie pierwszy raz publikowane na winylach, a niektóre wydane pierwszy raz w historii. Ponadto longplaye Harmonia świata oraz Oddychać i kochać specjalnie dla tego projektu zostaną ponownie zmiksowane i zremasterowane. W ramach bonusu każdy kto zakupi wszystkie 3 tytuły otrzyma gratis podwójny winyl Skaldów – Pieśń nad pieśniami (pierwsze 50 osób w wersji deluxe pozostali w wersji standard).

Pierwsza z płyt zostanie wydana przed wakacjami (czerwiec) druga po wakacjach (wrzesień), a trzecia przed Świętami (grudzień). Do cen albumów dojdą niestety także koszty przesyłek.
Informacje o zainteresowaniu subskrypcją można wysyłać pisząc bezpośrednio na nasz e-mail: kameleonrecords@gmail.com

 

 

Wszystkie zamawiane pozycje wysyłamy na bieżąco. Polecamy podwójny CD z rarytasami legendarnego Non Iron, drugą część antologii rarytasów Starszych Panów oraz pierwszą płytę z muzyką klasyczną w naszym sklepie. Prawie wszystkie winyle z naszego katalogu są teraz dostępne w pojedynczych sztukach w opcji 'Złóż ofertę'. A do tego jest jeszcze rewelacyjny, nieco eksperymentalny CD zespołu Antykwa.
+