Przedświąteczne nowości w sklepie Kameleon Records

Grudzień okazał się bardzo pracowitym miesiącem w naszej działalności. Udało się wprowadzić bardziej usprawniony, urozmaicony i tańszy system wysyłek, premierę miały już dwie wzbogacone o nagrania dodatkowe, kompaktowe reedycje albumów Stanisława Wenglorza, a lada moment czekają nas jeszcze dwa fonograficzne debiuty, które powinny bardzo ucieszyć wielbicieli naszego blues-jazz-rocka i beatu.

Fascynujące, niepublikowane dotąd archiwalia z chyba najciekawszego okresu w twórczości Wojciecha Skowrońskiego (czyli połowy lat 70-tych), wypełnią już nasz trzeci krążek z nagraniami tego wyjątkowego Artysty, zaś czwarty CD z rarytasami Grupy No To Co (tym razem będą to lata 1968-69), w części nawiązywać będzie do okresu Świątecznego.

Pomimo trudnych czasów i zdecydowanie kurczącej się grupie kolekcjonerów płyt, Kameleon jeszcze jakoś dycha i na przyszły rok planuje kolejne archiwalne, chyba całkiem ciekawe tytuły z polski i zagranicy.

A więcej szczegółów we wpisie noworocznym.

Wszystkie zamawiane pozycje wysyłamy na bieżąco. Polecamy podwójny CD z rarytasami legendarnego Non Iron, drugą część antologii rarytasów Starszych Panów oraz pierwszą płytę z muzyką klasyczną w naszym sklepie. Prawie wszystkie winyle z naszego katalogu są teraz dostępne w pojedynczych sztukach w opcji 'Złóż ofertę'. A do tego jest jeszcze rewelacyjny, nieco eksperymentalny CD zespołu Antykwa.
+