Ogromne obniżki płyt winylowych w sklepie Kameleon Records

Ogromne obniżki płyt winylowych w sklepie Kameleon Records

Wszystkich zbieraczy winylu informujemy, że większość tytułów na tym nośniku, dostępnych jeszcze w naszym sklepie jest praktycznie wyprzedana. Adnotacja 'ostatnie egzemplarze' oznacza, że mamy dosłownie ostatnie 2-3 sztuki danej pozycji. Zatem może warto skusić się na zakup ponieważ po wyprzedaniu każdej płyty, natychmiast pojawia się ona na wtórnym rynku za minimum 3 razy większą cenę.

Ponadto ceny pozostałych tytułów (których pozostało nie więcej niż 10-20 sztuk) zostają czasowo bardzo obniżone. Jest to spowodowane stopniowym wycofywaniem się Kameleona z produkcji winyli. Zainteresowanie tematem jest coraz mniejsze, a koszty produkcji coraz większe.

Tytuły oznaczone jako 'wyprzedaż magazynowa' to fabrycznie nowe, pojedyncze sztuki dawno wyprzedanych i poszukiwanych tytułów, znalezionych w naszym magazynie.

Co do przyszłości. W związku z tym że mamy już zakupione licencje na kolejne 4-5 tytułów winylowych, zostaną one wydane, ale najprawdopodobniej w drastycznie okrojonych nakładach, co może wiązać się z podniesieniem cen, czego chcielibyśmy zdecydowanie uniknąć. Natomiast od 2022 płyty LP będą pojawiać się u nas tylko w naprawdę wyjątkowych przypadkach.

Powoli wracamy do normalnej działalności. W ramach rozruchu powakacyjnego proponujemy pięć nowości z katalogu wytwórni Dusty Tapes. Fani The Shadows i The Ventures powinni być zachwyceni. Wysyłka od 16 sierpnia.
+