Jubileuszowy BOX Skaldów i urodziny Kameleona

Jubileuszowy BOX Skaldów i urodziny Kameleona

Wszystkich wielbicieli Skaldów na pewno ucieszy wiadomość, że zapowiadany w już zeszłym roku BOX trafił wreszcie do produkcji. Premiera lada moment. Limitowany do 250 sztuk BOX będzie dostępny tylko dla osób, które go zarezerwowały oraz tych który złożą indywidualne zamówienia pisząc na nasz mail: kameleonrecords@gmail.com. Na ten moment sprzedane jest 4/5 nakładu. Jeżeli po wakacjach pozostaną jeszcze jakieś BOXy, wtedy trafią one do ogólnodostępnej sprzedaży.

I jeszcze jakże miła wiadomość dla nas. Oprócz uczczenia pięknego jubileuszu 55-lecia działalności Skaldów, wydawnictwo jest także urodzinowym prezentem, który sami sobie sprawiliśmy. Aż trudno w to uwierzyć ale pierwsza pozycja w katalogu Kameleona ukazała się równo 10 lat temu (przełom czerwca i lipca 2011 roku). Co prawda sytuacja na muzycznym rynku wydawniczym jest coraz bardziej dramatyczna, ale mamy nadzieję że dzięki najwierniejszym klientom uda nam się przetrwać jeszcze przynajmniej parę lat.

 

Powoli wracamy do normalnej działalności. W ramach rozruchu powakacyjnego proponujemy pięć nowości z katalogu wytwórni Dusty Tapes. Fani The Shadows i The Ventures powinni być zachwyceni. Wysyłka od 16 sierpnia.
+