Jubileuszowy BOX Skaldów i urodziny Kameleona

Wszystkich wielbicieli Skaldów na pewno ucieszy wiadomość, że zapowiadany w już zeszłym roku BOX trafił wreszcie do produkcji. Premiera lada moment. Limitowany do 250 sztuk BOX będzie dostępny tylko dla osób, które go zarezerwowały oraz tych który złożą indywidualne zamówienia pisząc na nasz mail: kameleonrecords@gmail.com. Na ten moment sprzedane jest 4/5 nakładu. Jeżeli po wakacjach pozostaną jeszcze jakieś BOXy, wtedy trafią one do ogólnodostępnej sprzedaży.

I jeszcze jakże miła wiadomość dla nas. Oprócz uczczenia pięknego jubileuszu 55-lecia działalności Skaldów, wydawnictwo jest także urodzinowym prezentem, który sami sobie sprawiliśmy. Aż trudno w to uwierzyć ale pierwsza pozycja w katalogu Kameleona ukazała się równo 10 lat temu (przełom czerwca i lipca 2011 roku). Co prawda sytuacja na muzycznym rynku wydawniczym jest coraz bardziej dramatyczna, ale mamy nadzieję że dzięki najwierniejszym klientom uda nam się przetrwać jeszcze przynajmniej parę lat.

 

Wszystkie zamawiane pozycje wysyłamy na bieżąco. Polecamy podwójny CD z rarytasami legendarnego Non Iron, drugą część antologii mniej znanych nagrań Starszych Panów oraz pierwszą płytę z muzyką klasyczną w naszym sklepie. Prawie wszystkie winyle z naszego katalogu są teraz dostępne w pojedynczych sztukach w opcji 'Złóż ofertę'.
+