Opinie na temat najnowszego BOXu Skaldów

Opinie na temat najnowszego BOXu Skaldów

Spływają do nas liczne maile z naprawdę bardzo miłymi opiniami na temat rocznicowego BOXu 'Skaldowie 55 lat’. Toteż z nieukrywaną radością i dumą przytaczamy kilka z nich:

Szacunek oraz podziw za tak ‘tytaniczną’ pracę, co w dzisiejszych czasach jest wydarzeniem wyjątkowym. Na scenie muzycznej w Polsce nikt z artystów nie doczekał się tak bogatej i obszernej dokumentacji twórczości jak Skaldowie, oczywiście dzięki takim ‘zapaleńcom’ jak wy Panowie. Nigdy nie spodziewałem się że kiedykolwiek będą dostępne te ‘rodzynki’ archiwalne zespołu nie wydane na oficjalnych płytach – a tu taka niespodzianka są !!! Dlatego składam wyrazy głębokiego szacunku oraz podziwu za tak ogromną pracę dla całego zespołu Kameleon Records oraz osób stojących podczas przygotowywania tych projektów w tle i 'niewidocznych’ dla publiki.

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z cudownym boksem płyt zespołu Skaldowie. BOX został wydany wspaniale. Istne cudeńko. Piękne pudełko, piękne card sleevy i piękna muzyka. Wielkie, wielkie podziękowania i ukłony za pomysł i wydanie, za cały wysiłek, trud i za poświęcony czas. Naprawdę jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za BOX. 

 To piękne wydawnictwo będzie szczególną ozdobą mojej płytoteki.

 

 

Po przerwie wakacyjnej w naszym sklepie pojawiają się kolejne nowości. Na razie jest to nowy winyl Skaldów, CD z rarytasami legendy gitary - Hanka Marvina, sensacyjny materiał warszawskiej gitarowej grupy Demony oraz drugi już, imponujący BOX Skaldów. A na naszym tle już zapowiedź premiery miesiąca, a może nawet i całego roku.
+