Po wakacjach

Po przerwie wakacyjnej w naszym sklepie pojawiło się już kilka nowości. Na razie jest to nowy winyl Skaldów; CD z rarytasami legendy gitary – Hanka Marvina; sensacyjny materiał warszawskiej gitarowej grupy Demony; drugi już, imponujący BOX Skaldów oraz naprawdę znakomite, chociaż zupełnie nieznane nagrania Czechosłowackiego gitarzysty Miroslava Kefurta.

Fanów Skaldów na pewno ucieszy informacja, że lada moment do sprzedaży trafi, jakże wyczekiwane, najnowsze wydawnictwo firmowane przez duet fortepianowy Andrzej Zieliński & Stanisław Deja – Skaldowie na dwa fortepiany 2 – Podróż magiczna. A wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że nie jest to ostatnia tegoroczna premiera związana ze Skaldami.

Pomimo że koszty produkcji płyt wzrosły (i dalej rosną) w sposób niewyobrażalny nie podnosimy cen w naszym sklepie. Być może stanie się to przyczyną upadku Kameleona, ale my mamy nadzieję że dzięki garstce najwierniejszych klientów jakoś przetrwamy w tych horrendalnie ciężkich czasach. Wszystkich którzy chcieliby wesprzeć Kameleona zachęcamy do nabywania naprawdę fenomenalnie wydanego BOXu Skaldów. Niestety sporo osób które go zamówiły zrezygnowały z zakupu wpędzając nas w poważne tarapaty finansowe. Jest to nas nauczka, iż wszelkie rezerwacje powinny wiązać się z wpłatą niezwracalnej zaliczki.

No a jeśli tylko finanse i siły na to pozwolą, jeszcze w tym roku będziemy mieli dla Was kilka tytułów z najwyższej rockowej i beatowej półki.

Wszystkie zamawiane pozycje wysyłamy na bieżąco. Polecamy podwójny CD z rarytasami legendarnego Non Iron, drugą część antologii mniej znanych nagrań Starszych Panów oraz pierwszą płytę z muzyką klasyczną w naszym sklepie. Prawie wszystkie winyle z naszego katalogu są teraz dostępne w pojedynczych sztukach w opcji 'Złóż ofertę'.
+