Przedwakacyjne premiery i plany

Po bardzo długiej i żmudnej, ponad rocznej pracy poświęconej przygotowaniu kilku nowych tytułów, Kameleon powoli zaczyna prezentować jej efekty.

Na pierwszy ogień poszedł kolejny – piąty już – CD z archiwaliami No To Co. Jeszcze przed wakacjami powinny zdążyć ukazać się dwie pozycje związane ze Skaldami – w tym jedna wydana w zaprawdę imponujący sposób.

Natomiast reszta tytułów – w związku z tym że oddamy się z lubością dwumiesięcznemu wypoczynkowi wakacyjnemu – pojawiać się będzie sukcesywnie od września.

Znajdą się tam kolejne pozycje z naszej big beatowej serii, a także czysto rockowe klasyki.

Zresztą znając życie połowę odpoczynku i tak poświecimy przygotowaniu kolejnych wydawnictw, wsród których nie zabraknie prawdziwych killerów płytowych.

Ostatnio, rozszerzając nieco naszą działalność ‘filmikową’, pod egidą Rockowa płytoteka wypuściliśmy pierwszy materiał który nie prezentuje płyt z naszego katalogu, ale mówi po prostu o fajnej muzyce sprzed lat. Plany w tej materii są o wiele większe, ale nie wiemy czy uda się je zrealizować.

Acha, z okazji pierwszego czerwca przewidujemy jeszcze premierę nieco odmiennej od typowych dla nas pozycji. Znajdzie się na niej muzyka powstała onegdaj z myślą o dzieciach, ale w praktyce melodyką i pomysłowością bijąca na głowę 10 dzisiejszych Festiwali Eurowizji razem wziętych. Dwupłytowy album będzie zawierał komplet piosenek z arcy-popularnego w latach 1978-1987 programu dla dzieci, które wszyscy dzisiejsi 40-latkowie znają zapewne na pamięć. Więc kto wie może zechcą, aby poznały je także i ich pociechy, szczególne te lubiące psy.